Dušas kabīnes un maisītāja izvēle

Aktivs 0 Atbildēt 688 Skati 2020-10-07 08:37:50 Mana māja

Senus gadus atpakaļ iepirku dušas kabīni, nu tādu, kā pusapļa veidolu, kura krakšķ un brakšk, kurai visu laiku ķerās durtiņas, bet lielāka problēma ir ūdens temperatūras patstāvīgas svārstības. Tā teikt, skaista, bet neefektīva, neērta, maza...

Un gadu gaitā jau labāka tā nepaliek, arvien biežāk bojā nervus. Tā arī izlēmu šo plastikas/stikla veidolu - kabīni beidzot mest ārā. 

Plāns vienkāršs - uzcelt starpsienu, izveidot dušai vanniņu no flīzēm ar iebūvētu viekāršu trapu ar sifonu, so visu noflīzēt. 

Attiecīgi arī piemeklēt maisītāju, kurš prot automātiski noregulēt ūdens temperatūru 38 grādos. Ar maisītāja izvēli diez-ko viegli negāja, jo cenas tam Latvijā ir tik augstas, ka var nodomāt, ka tā komponentēs ir dārgmetāli, bet nē. Izrādās briljantu un zelta nav. Tad arī uzmanību pievērsu ķīniešu piedāvājumiem, kur spriežot pēc lietotāju atsauksmēm ir tīri sakarīgi produkti, bet reizes 3-10 lētāki. Apraksti ar Latvijā piedāvāto preci neatšķiras. Nu, nav brenda logotipa. Domāju, ka par 100eiro to var pieciest, bet vēl īsti nezinu..., jo tas ir tikai plāns.Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


loading...