Ārdurvis mājai vai dzīvoklim

Aktivs 0 Atbildēt 768 Skati 2020-07-31 00:13:15 Mana māja

Lauku mājā bija jaunas koka durvis. Durvis atradās rīta - līdz pusdienlaiku saulē. Nokalpoja nepilnu gadu, līdz sametās, tā teikt, propellerī... Nu ko iesāksi? Durvis vairs neveras ciet. Jā, bet īsti metāla durvis nekad neesmu vēlējies. Zinu, ka tās nedeformējās un caurmērā ir pievilcīgas cenas, pluss drošība... Un tā, jau praktiski zaudējis cerības un gatavs pirkt metāla ārdurvis, braucu tās meklēt.

Te pēkšņi, kādā būvmateriālu veikalā ieraudzīju ārdurvis, kuras kombinētas no MDF (mēbeļu kartons) , kurš apvilkts ar plēvi, un metāla rāmī ievietots.

Šķiet, labs risinājums tiem, kam metāla apdare patīk ne visai. Nedaudz dīvaini jau ir, ka ārdurvīm pielieto mēbeļu kartonu (MDF), bet, tā teikt, pārdevējs konsultants apgalvo, ka šis te mēbeļu kartons esot mitruma izturīgs un speciāli ražots, lai to lietotu ārā.

Nu - labi, domāju, ka jāpamēģina, tur klāt - cena arī pievilcīga ap 300eur. Kā kalpos durtiņas - to laiks rādīs, bet pagaidām esmu ļoti apmierināts. Vienīgā neērtība bija, ka vienam pašam tās durtiņas nepārnest un neiemontēt. Bet - kam tad domāti draugi!   

Jā - šīs durtiņas ražotas Baltkrievijā, tātad līdzīgs klimats.... Gan būs labi!
Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


loading...