Covid 19 un sejasmaskas

Aktivs 0 Atbildēt 769 Skati 2020-07-31 00:51:02 Interesanti

Visiem zināmais un pasauli pārņēmušais COVID-19(c-19) dzen daudzus cilvēkus strupceļā. Kāds apgalvo, ka tā ir drausmīga infekcija, kāds apgalvo, ka visparastākā gripa, bet, kā jau vienmēr, taisnība ir pa vidu.

Visvairāk mani pārsteidz ķibele ar sejas maskām, kuru lietderīgums joprojām nav apstiprināts. Būtībā jāteic, ka sejas maskas nekas labs jau nav! Un nēsāt tās bez īpašas vajadzības nav prāta darbs. Bet, šķiet, ka drīzumā jau izvēles nebūs, jo var gadīties, ka tas būs ar likumu noteikts līdzīgi kā daudzas citas lietas mūsu šodienas dzīves apstākļos.

Cik es ar roku varu izčamdīt un ar degunu sajust, tad starp tirgū pieejamajām sejas maskām starpības nav vai tā nav liela. Protams, ja neņem vērā cenu atšķirību, kura ir pat līdz 20 reizēm...

Piemēram, Latvijā sejas maska izmaksā ap 0,75€, savukārt Ķīnā tā maksā ap 0,07€ pērkot 100gb. ar visu piegādi uz Latviju. Nu, kā tā var būt?  Visā šajā stāstā, mani šokē, cilvēki, kuri bļauj, ka jāatbalsta savējie un jāpērk maskas Covid aizsardzības nolūkos šepat Latvijā. Nu un kādi tie mums savējie, ja, piedodiet, no mums deviņas ādas plēš krīzes vai pandēmijas laikā?  Tā kā padomājam par to. Varbūt, ka labāk atbalstam katrs pats sevi un iegādājamies maskas Ķīnā par 10 -20x zemāku cenu?

Lai jums stipra veselība!

Pāris foto, kā izskatās sejas maska, kura nopirkta Ķīnā, precīzāk, aliexpres.com veikalā par 0.07€  Piegāde – mazāk par divām nedēļām.

Sejas maska c19

Sejas maska c19 iekšpuseSharing is caring, show love and share the thread with your friends.


loading...